Naar de Westfalia website

Westfalia maakt indruk op Horse Event 2010

Westfalia maakt indruk op Horse Event 2010
Ruim 26.000 bezoekers hebben op 10, 11 en 12 september kunnen genieten van honderden shows, clinics, wedstrijden en demonstraties met paarden en pony's. Uiteraard was Westfalia prominent aanwezig op dit jaarlijkse evenement.

De boodschap aan het publiek op het Horse Event 2010 was duidelijk: Westfalia is terug! Met drie trailers direct achter de centrale bit-piste (tegenover de tribunes) en een Westfalia Joker bij de ingang kon het publiek uitgebreid kennis maken met de bijzondere kwaliteiten Westfalia Jupiter voor minipaardenwaarmee Westfalia zich onderscheidt van andere trailers. Een bijzondere aandachttrekker was de Jupiter die is ingericht als trailer voor minipaarden en pony's, die afhankelijk van hun grootte zowel diagonaal als dwars geplaatst kunnen worden (zie foto rechts). Door de stahoogte is het in- en uitladen veel prettiger dan bij de lage 'ponytrailers'. Bovendien zorgen de extra hoogte en de uitstekende ventilatie voor een prettig klimaat, ook bij volle bezetting. Maximaal vijf kleine paarden/pony's kunnen in deze trailer comfortabel worden vervoerd. Uiteraard wordt de exacte indeling op de wens van de klant aangepast.

13-09-2010. bron: intern
Heeft u dit bericht via uw e-mail ontvangen en stelt u geen prijs meer op nieuwsberichten van Westfalia? Stuur ons dan even een e-mailbericht met daarin dan uw naam en vestigingsplaats. Wij schrijven u dan direct uit.